Vyhledávání:

Inzertní portál obsahujícím erotickou seznamku a inzerci pro návštěvníky starší osmnácti let.

Privátek Friendly Angels

Fotografie

Hledáte luxusní zážitek s krásnými dívkami, které o Vás budou pečovat? Chceme Vám nabídnout nejen atraktivní dívky ale také čisté prostředí a vysokou diskrétnost. Vždy se budeme snažit Vyjít Vám maximálně vstříc, vašim přáním i požadavkům, protože u nás je vždy na prvním místě spokojený klient. Mezi naše služby patří také eskortní služba. Zakládáme si na originálních a aktuálních fotografiích dívek. Dívky si můžete vybrat po předchozí domluvě, také až na místě. Vybrat si můžete dívky, které jsou v danou chvíli dostupné.Přejeme Vám u nás krásné zážitky a příjemně strávený čas s některou z načich dívek.Vaše Friendly Angels.

Věk: 18 | Výška: 127 cm | Velikost prsou: 3 | Váha: 50 kg
Barva očí: hnědé | Barva vlasů: hnědá

Telefon: 604923609

Nabízené služby: 69, Anál mužský, Autoerotika, Deepthroat, Erotické masáže, Footfetish, Klasika s ochranou, Lesbi show, Masáže, Neomezený počet vyvrcholení, Oboustranný orál, Orál bez ochrany, Piss, Služby dohodou, Striptýz, Výstřik do úst, Výstřik na obličej, Výstřik na tělo/prsa,

Město: Praha | Datum: 30.05.2015

Zpět

Pro TOPování tohoto inzerátu odešlete SMS ve tvaru G4U 2816 na číslo 9093040 nebo 9093079 pro VIP zobrazení.

Zadejte text správně! První znak je písmeno G jako guláš, druhý číslice 4 a třetí písmeno U jako ucho, následuje mezera a číslo inzerátu. Cena SMS je 40,- Kč pro číslo 9093040 nebo 79,- Kč pro číslo 9093079 pro VIP zobrazení.

Pro rychlé zrušení a odstranění tohoto inzerátu zadejte heslo, které jste obdrželi při aktivaci inzerátu:

Pokud si heslo inzerátu nepamatujete, můžete ho získat TOPováním inzerátu.