Vyhledávání:

Inzertní portál obsahujícím erotickou seznamku a inzerci pro návštěvníky starší osmnácti let.

Erotické chvilky ve třech za 1000 - masáž+orálek+s

Fotografie

Pánové dovolte abychom vás pozvaly do našeho pelíšku na žižkově.Jsme dvě masérky s šikovnýma prstíkama a připravily jsme pro Vás lákavou nabídku erotické masáže kterou jsme se rozhodly zpestřit i orálkem od nás obou a relaxačním sexíkem. Během celé doby probíhají i lesbihrátky (vzájemně se dotýkáme,lížeme se a líbáme). Nabízíme vám za 1000 Kč relax na hodinku, cena je konečná.PROSÍME POUZE POHODOVÍ PÁNI SE SMYSLEM PRO HYGIENU A DISKRÉTNOST, SUBMISIVNÍ MUŽI KTEŘÍ SE RÁDI NECHAJÍ OD NÁS HÝČKAT. DĚKUJEME. KLIENTI SE NÁS ČASTO PTAJÍ, PROČ MÁME TAK NÍZKOU CENU a ZDA LI V TOM NENÍ NĚJAKÝ HÁČEK, RÁDY BYCHOM NA VYSVĚTLENOU UVEDLY, KDYBYCHOM SE MĚLY STANDARTNĚ OCENIT - SLUŽBA BY STÁLA 2500 Kč - TAK JAKO VŠUDE TADY V ČR ZA 2 DÍVKY. VŠICHNI SAMOZŘEJMĚ VÍME,ŽE DOVOLIT SI DVĚ DÍVKY JE FINANČNÍ NADSTANDART - KTERÝ SI MÁLO KDO V DNEŠNÍ DOBĚ MÚŽE DOVOLIT. JELIKOŽ PRACUJEME VŽDY JEN SPOLU A NIKDY NÉ ZVLÁŠŤ - To je naše podmínka - PROTO SE MUSÍME PODŘÍDIT FINANČNÍMU STROPU, KTERÝ KLIENT JE SCHOPEN DÁT.Klientovi jde především o to si kvalitně ale i levně zpestřit sexuální život, proto většina z vás jde spíše dva krát za jednou dívkou která má cenu 1000 Kč a skvěle se u ní zrelaxuje než aby zaplatil 2500kč za dvě dívky najednou. VÝHODOU TAK NÍZKÉ CENY PRO NÁS JE,ŽE NEMUSÍME ČEKAT NA KLIENTA TAK JAKO DÍVKY JINDE NA PRIVÁTECH I DVA DNY, KTERÉ MAJÍ NESPOČET KONKURENCE, COŽ MY NEMÁME. TAK TO JE TEN LOGICKÝ HÁČEK :-)

Věk: 20 | Výška: 127 cm | Velikost prsou: 1 | Váha: 40 kg
Barva očí: hnědé | Barva vlasů: světlý blond

Telefon: 723962911

Nabízené služby: 69, Anál mužský, Autoerotika, Erotické masáže, Footfetish, Klasika s ochranou, Lesbi show, Masáž prostaty, Masáže, Neomezený počet vyvrcholení, Oboustranný orál, Orál s ochranou, Piss, S/M,

Město: Praha | Datum: 19.05.2013

Zpět

Pro TOPování tohoto inzerátu odešlete SMS ve tvaru G4U 1508 na číslo 9093040 nebo 9093079 pro VIP zobrazení.

Zadejte text správně! První znak je písmeno G jako guláš, druhý číslice 4 a třetí písmeno U jako ucho, následuje mezera a číslo inzerátu. Cena SMS je 40,- Kč pro číslo 9093040 nebo 79,- Kč pro číslo 9093079 pro VIP zobrazení.

Pro rychlé zrušení a odstranění tohoto inzerátu zadejte heslo, které jste obdrželi při aktivaci inzerátu:

Pokud si heslo inzerátu nepamatujete, můžete ho získat TOPováním inzerátu.