Vyhledávání:

Inzertní portál obsahujícím erotickou seznamku a inzerci pro návštěvníky starší osmnácti let.

ZKUŠENÁ MASÉRKA, DIVOKÁ MILENKA, ZAČÍNÁM

Fotografie

Jsem masérka a hledám touto cestou muže jako milence, který mi za příjemné chvíle přispěje něco na živobytí. Uvítám i nezkušené nebo panice, které něžně zaučím. Jsem normální, ale dost náruživá žena, sex mám ráda přirozeně i s líbáním a análek mám také ráda. Ráda ti udělám krásnou sportovní nebo i erotickou masáž. V orálku se vyžívám, něžně bych si s tebou pohrála, olízala, vysála tě i spolykala. Klidně ti také ukážu jak si to dělám. BEZ PŘÍPLATKŮ. Možný i sex po telefonu za kredit. Nonstop.

Věk: 31 | Výška: 127 cm | Velikost prsou: 3 | Váha: 55 kg
Barva očí: hnědé | Barva vlasů: světlý blond

Telefon: 604 546 601

Nabízené služby: 69, Anál mužský, Anál s ochranou, Autoerotika, Bondage, Doprovod, Erotické masáže, Escort, Fisting, Focení, Footfetish, Klasika s ochranou, Lesbi show, Líbání, Masáž prostaty, Masáže, Neomezený počet vyvrcholení, Oboustranný orál, Orál bez ochrany, Sex po telefonu, Sex přes web kameru, Služby dohodou, Striptýz, Výstřik do úst, Výstřik do úst s polykáním, Výstřik kamkoli, Výstřik na obličej, Výstřik na tělo/prsa,

Město: Praha | Datum: 16.11.2011

Zpět

Pro TOPování tohoto inzerátu odešlete SMS ve tvaru G4U 150 na číslo 9093040 nebo 9093079 pro VIP zobrazení.

Zadejte text správně! První znak je písmeno G jako guláš, druhý číslice 4 a třetí písmeno U jako ucho, následuje mezera a číslo inzerátu. Cena SMS je 40,- Kč pro číslo 9093040 nebo 79,- Kč pro číslo 9093079 pro VIP zobrazení.

Pro rychlé zrušení a odstranění tohoto inzerátu zadejte heslo, které jste obdrželi při aktivaci inzerátu:

Pokud si heslo inzerátu nepamatujete, můžete ho získat TOPováním inzerátu.